Vítejte na stránkách Unie studentů farmacie

Unie studentů farmacie je spolek sdružující studenty Farmaceutické fakulty Masarykovy univerzity. Jeho cílem je nabídnout možnost osobního rozvoje a zpříjemnění studentského života všem budoucím farmaceutům. V průběhu školního roku organizuje odborné přednášky a semináře, kulturní a společenské akce a v neposlední řadě také různé osvětové kampaně zaměřené na zdraví. Svým členům také pomáhá s výjezdy do zahraničí, a to jak na výměnné pobyty, tak i na různé odborné kongresy.

Cestujeme

CESTUJEME

Unie studentů farmacie každoročně poskytuje podporu studentům, kteří se snaží vyjet do zahraničí. Ať už se jedná o Erasmus, TWIN, SEP nebo jakýkoli jiný program, Unie je připravena pomoci na strastiplné cestě k zorganizování výjezdu.

Jakožto člen EPSA (European Pharmaceutical Students' Association) se zástupci USF každoročně účastní konferencí, kurzů a seminářů pořádaných kolegy ze zahraničí.

Vzděláváme se

VZDĚLÁVÁME SE

Odborné přednášky, semináře, exkurze a mnoho dalšího. To vše Unie pomáhá organizovat nebo i sama zajišťuje. Studenti tak mají šanci proniknout hlouběji do problematiky, kterou studují a získat cennou výhodu.

Ale nejen to, Unie nemyslí jenom na farmaceuty.
Již několik let se věnuje osvětové činnosti v oboru zdravotnictví a tuto činnost hodlá nadále rozvíjet.

Bavíme se

BAVÍME SE

Ke studentskému životu neoddělitelně patří zábava. USF tradičně organizuje mnoho rozličných akcí určených k odreagování od náročného studia. Prakticky každá akce pořádaná farmaceuty je pořádána právě Unií studentů farmacie.

Každoročně je nejvýznamnější událostí Farmaceutický Ples, který si za léta své existence vydobyl místo v podvědomí studentů i vyučujících.

Zprávy

03.11.2023

Grilování děkanů

V úterý 10. října se uskutečnilo tradiční grilování děkanů kampusových fakult, kde se setkali studenti i zaměstnanci Lékařské a Přírodovědecké fakulty a Fakulty sportovních studií. Farmaceutická fakulta, která se již brzy do bohunického kampusu také přestěhuje, na této příjemné neformální akci nemohla chybět. Studenti z různých fakult se mohli vzájemně poznat a navázat nová přátelství, což nesmírně obohacuje univerzitní prostředí. Atmosféra byla uvolněná, a tak se snadno zapojovali i samotní děkani, které na akci doplnil dokonce i rektor MU prof. MUDr. Martin Bareš, Ph.D.

09.07.2022

EPSA General Assembly Porto (10. - 14.5. 2022)

Ve dnech 10. – 14. května 2022 se v krásném Portu v Portugalsku konalo valné shromáždění Evropské asociace studentů farmacie ­ EPSA General Assembly. General Assembly je tradičně součástí „epsovských“ kongresů, avšak z důvodu pandemie covidu nebylo možné naplánovat kongres dostatečně dopředu. Proto bylo  ve spolupráci členů EPSA týmu a studentů různých států Evropy uspořádáno General Assembly.

Této akce se jako oficiální delegátky zúčastnily VP pro zahraničí a LS Hana Magdalena Klanicová a já, Terezie Kučíková, letošní koordinátorka pro zahraničí. Pokud Tě zajímá, jaký GA byl a co vše se dělo, tak rozklikni článek!

Nadcházející akce

Žádné akce ...

 

 

Náš tým

Prezident

e-mail: prezident@usf.cz
telefon: +420 737 340 794

Viceprezident pro zahraničí
Viceprezident pro vnitřní vztahy
Viceprezident pro vzdělávání
Viceprezident pro vnější vztahy

Inzerce

Logo 4 -

logo5 -

Kontakt

Unie studentů farmacie, z. s.
Palackého tř. 1946/1
612 42 Brno-Královo Pole

e-mail

usf@usf.cz