Abroad Why Not ?

 

Rád sa učíš nové veci a spoznávaš nových ľudí z celej Európy ? Tak práve pre teba sú tu rozvojové projekty Európskej únie, na ktoré sa môžeš prihlásiť úplne zadarmo! Väčšinou stačí vyplniť prihlášku s tvojou motiváciou na stránke konkrétnej organizácie zastupujúcej v konkrétnom projekte Českú republiku prípadne Slovensko.

SPC Leadership camp Krakow

Ako ste sa možno dopočuli, alebo možno aj nie, pár ľudí z vedenia dostalo tú možnosť absolvovať na konci marca školenie pod názvom SPC Leadership camp Krakow, ktorý organizoval poľský celoštátny spolok „Mladá Farmácia“ a zúčastnili sa ho farmaceutické spolky z Českej republiky, Slovenskej republiky a samozrejme študenti z Poľska.

Bratislavská Beánie 2013

Beánia je študentská slávnosť, kedy starší študenti prijímajú medzi seba svojich nováčikov. My sme mali možnosť sa jej zúčastniť, a to 13.11.2013 v Bratislave.

Sjezd ČLnK 2013

Ve dnech 8.-9.11. jsme se, spolu se zástupci Spolku českých studentů farmacie z Hradce, zúčastnili XXIII. sjezdu ČLnK v Jihlavě.

Studenti na návštěvě Evropského parlamentu

Spousta z vás ví a někteří tuší, že naše Unie studentů farmacie je členem Evropské asociace studentů farmacie (EPSA). A právě EPSA letos pořádala již osmou výroční recepci v evropském parlamentu v Bruselu.

 • Hledáme pomocníky s organizací kongresu!

  USF má tu čest letos na podzim organizovat druhý největší kongres pro studenty z celé Evropy - EPSA Autumn Assembly. Bude to velkolepé a máte jedinečnou příležitost se přidat k organizaci jako pomocníci!

  MORE
 • Nemocnice pro medvídky 16/17

  Projekt Nemocnice pro medvídky už odstartoval i v tomto semestru. Termíny školek už jsou k dispozici a míst je spousta! 

  MORE
 • Festival vědy

  7. září 2016 proběhl na Kraví hoře Festival vědy, kterého jsme se spolu s veterinárním spolkem IVSA zúčastnili. 

  MORE
 • Erasmus Buddy Program

  Chceš si procvičit cizí jazyky a poznat nové lidi? Hledáme pomocníky pro Erasmus Buddy program.

  MORE
 • EPSA AC 2017 Slovinsko

  V týdnu od 17. do 23. dubna se konal jubilejní 40. ročník EPSA Annual Congress. Ve slovinském městě Krajnska Gora se sjelo na tři sta studentů farmacie z celé Evropy. Naše brněnská delegace...

 • Twinnet se Srbskem

  Venku je sychravo, zima se blíží, je čas někam vyrazit! 7.-13.11. nabízíme možnost vyjet do Srbska na výměnný pobyt alias Twinnet.

 • Summer University 2016 v Białystoku

  Letošní 18. ročník EPSA Summer University se konal v polském Białystoku a rozhodně stál za to. Přečtěte si, co o jeho průběhu říkají sami účastníci.

 • AC Helsinki 2016

  Letošního 39. Annual Congress v Helsinkách se zúčastnilo i několik studentů Unie. Jestli sami o návštěvě kongresu přemýšlíte, není nic lepšího než se informace o jeho průběhu a přínosu dozvědět od...

 • Mezinárodní konference “Be in Progress II” v Lublinu

  V dňoch 21. - 25. 4. 2016 sa v poľskom Lubline uskutočnil v poradí druhý ročník medzinárodnej študentskej konferencie Be in Progress.

 • EPSA Annual Reception 2016

  Jako každý rok, tak i letos se konala tzv. EPSA’s event of excellence. Co to je? Je to jednodenní událost Evropské asociace studentů farmacie, která slouží k prezentaci práce, projektů a úspěchů za...

 • Výsledky Valné hromady

  26. 4. se konal již XXV. ročník Valné hromady. Část členů Unie se smyslem pro povinnost se sešla, aby posoudila činnost současného Výboru a nezávisle či závisle na tomto soudu zvolila Výbor...

 • O pozicích v Unii - pohled přímo od zdroje

  Přečtěte si, co o jednotlivých pozicích a působení v Unii říkají samotní hlavní aktéři a nechte se inspirovat! Prezident Pokladník Viceprezident pro zahraničí, EPSA Liaison Secretary Viceprezident pro vnější...

 • SEP na Novém Zélandu

  Jaký byl průběh letní praxe v rámci SEP na Novém Zélandu? Co se od protinožců můžeme naučit a na co naopak můžeme být hrdí? O tom více Filip Kňažek. 

 • Podpora zahraničních stáží a kongresů - Projekty ČLnK

  Pro rok 2016 vyhlásila Česká lékárnická komora dva projekty. Prvním z nich je "Podpora studentů farmaceutických fakult na zahraničních stážích v lékárnách" a druhým "Podpora studentů farmaceutických...