Co proběhlo

7. září 2016 proběhl na Kraví hoře Festival vědy, kterého jsme se spolu s veterinárním spolkem IVSA zúčastnili. 

Študentské spolky našej univerzity úspešne zorganizovali medzinárodný projekt ! Okrúhle 10. TNT v Brne!

V úterý 17. 5. 2016 proběhl ve společnosti Zentiva v Praze již 15. ročník Nadnárodní studentské vědecké konference. 

Letošním akademickým rokem se Unie studentů farmacie připojila k projektu Nemocnice pro medvídky.

Ptáte se, o co jde?

Tak a máme úspešne za sebou už štvrtý ročník slovensko-poľsko-českého projektu SPC Leadership Camp, do ktorého boli tento rok zapojení aj študenti z Maďarska! Štyri dni nabité tréningami, ale aj hrami a zábavou ubehli ako voda a boli pre mňa skvelým začiatkom nového semestra.

Ve dnech 17. - 18. 9. 2015 proběhlo v areálu naší univerzity Vítání nových studentů farmaceutické fakulty. Jak vše probíhalo se dočtete dál...

 

1. - 2.12. proběhla kampaň v boji proti AIDS a několik besed na toto téma. Čím v této problematice můžeme přispět, je naše informovanost a zprostředkování informací o včasné diagnostice veřejnosti. Přispějme.

 

V dňoch  3. - 4.10.2015  zavítal na Veterinární a farmaceutickú univerzitu v Brně známy klinický farmaceut Vilius Savickas pôsobiaci na University of Brighton.

 

V tento krásný květnový den v novém pavilonu farmacie proběhla již 23. Valná hromada USF. Kromě toho, že bylo prezentováno uplynulé období, konaly se především volby do Výboru USF pro akademický rok 2015/2016.

 

Jedna z aktivit, které Unie studentů farmacie dlouhodobě organizuje, je Filmový klub. Původně byl založen již v roce 2011. V posledním roce jeho aktivita nebyla příliš vysoká, ale toto jaro se konečně dočkal renesance. Unie studentů farmacie spojila síly se spolkem studentů veterinárního lékařství IVSA a filmový klub byl obnoven jako společný projekt.

Očkování ano, či ne? Zentiva představuje významné osobnosti české vědy!

 

V pátek 13. března, v ten den se Unie studentů farmacie, navzdory pověrám, rozhodla pořádat ples. A i když se někteří mohli obávat, co zlého se stane, ples byl nakonec absolutním úspěchem. Již před osmou hodinou večerní jej otevřely úvodní proslovy prezidenta Unie studentů farmacie Michala Šebesty a děkana Farmaceutické fakulty MUDr. Tomáše Paráka Ph.D.

 • Hledáme pomocníky s organizací kongresu!

  USF má tu čest letos na podzim organizovat druhý největší kongres pro studenty z celé Evropy - EPSA Autumn Assembly. Bude to velkolepé a máte jedinečnou příležitost se přidat k organizaci jako pomocníci!

  MORE
 • Nemocnice pro medvídky 16/17

  Projekt Nemocnice pro medvídky už odstartoval i v tomto semestru. Termíny školek už jsou k dispozici a míst je spousta! 

  MORE
 • Festival vědy

  7. září 2016 proběhl na Kraví hoře Festival vědy, kterého jsme se spolu s veterinárním spolkem IVSA zúčastnili. 

  MORE
 • Erasmus Buddy Program

  Chceš si procvičit cizí jazyky a poznat nové lidi? Hledáme pomocníky pro Erasmus Buddy program.

  MORE
 • EPSA AC 2017 Slovinsko

  V týdnu od 17. do 23. dubna se konal jubilejní 40. ročník EPSA Annual Congress. Ve slovinském městě Krajnska Gora se sjelo na tři sta studentů farmacie z celé Evropy. Naše brněnská delegace...

 • Twinnet se Srbskem

  Venku je sychravo, zima se blíží, je čas někam vyrazit! 7.-13.11. nabízíme možnost vyjet do Srbska na výměnný pobyt alias Twinnet.

 • Summer University 2016 v Białystoku

  Letošní 18. ročník EPSA Summer University se konal v polském Białystoku a rozhodně stál za to. Přečtěte si, co o jeho průběhu říkají sami účastníci.

 • AC Helsinki 2016

  Letošního 39. Annual Congress v Helsinkách se zúčastnilo i několik studentů Unie. Jestli sami o návštěvě kongresu přemýšlíte, není nic lepšího než se informace o jeho průběhu a přínosu dozvědět od...

 • Mezinárodní konference “Be in Progress II” v Lublinu

  V dňoch 21. - 25. 4. 2016 sa v poľskom Lubline uskutočnil v poradí druhý ročník medzinárodnej študentskej konferencie Be in Progress.

 • EPSA Annual Reception 2016

  Jako každý rok, tak i letos se konala tzv. EPSA’s event of excellence. Co to je? Je to jednodenní událost Evropské asociace studentů farmacie, která slouží k prezentaci práce, projektů a úspěchů za...

 • Výsledky Valné hromady

  26. 4. se konal již XXV. ročník Valné hromady. Část členů Unie se smyslem pro povinnost se sešla, aby posoudila činnost současného Výboru a nezávisle či závisle na tomto soudu zvolila Výbor...

 • O pozicích v Unii - pohled přímo od zdroje

  Přečtěte si, co o jednotlivých pozicích a působení v Unii říkají samotní hlavní aktéři a nechte se inspirovat! Prezident Pokladník Viceprezident pro zahraničí, EPSA Liaison Secretary Viceprezident pro vnější...

 • SEP na Novém Zélandu

  Jaký byl průběh letní praxe v rámci SEP na Novém Zélandu? Co se od protinožců můžeme naučit a na co naopak můžeme být hrdí? O tom více Filip Kňažek. 

 • Podpora zahraničních stáží a kongresů - Projekty ČLnK

  Pro rok 2016 vyhlásila Česká lékárnická komora dva projekty. Prvním z nich je "Podpora studentů farmaceutických fakult na zahraničních stážích v lékárnách" a druhým "Podpora studentů farmaceutických...

Kontaktní formulář

Máte-li jakékoli dotazy či připomínky k fungování USF, nebo vás naše organizace zaujala a rádi byste s námi spolupracovali, prosím, vyplňte formulář. Odpovíme jak nejrychleji dokážeme!

Napište nám

Naše adresa

Unie studentů farmacie

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Palackého tř. 1946/1

612 00 Brno

Czech Republic

E-mail a telefonní čísla