Vítejte na stránkách Unie studentů farmacie

Jsme studenti Farmaceutické fakulty Masarykovy univerzity napříč všemi ročníky včetně studentů DSP. Vzájemnou spoluprací zpříjemňujeme studium a studentský život všem, kdo o to mají zájem. Naší snahou je vybudovat silnou studentskou organizaci, která hájí zájmy studentů. Odborné přednášky, semináře, exkurze a mnoho dalšího. To vše Unie pomáhá organizovat nebo i sama zajišťuje. Studenti tak mají šanci proniknout hlouběji do problematiky, kterou studují a získat cennou výhodu. Ale nejen to, Unie nemyslí jenom na farmaceuty. Již několik let se věnuje osvětové činnosti v oboru zdravotnictví.

Cestujeme

CESTUJEME

Unie studentů farmacie každoročně poskytuje podporu studentům, kteří se snaží vyjet do zahraničí. Ať už se jedná o Erasmus, TWIN, SEP nebo jakýkoli jiný program, Unie je připravena pomoci na strastiplné cestě k zorganizování výjezdu.

Jakožto člen EPSA (European Pharmaceutical Students' Association) se zástupci USF každoročně účastní konferencí, kurzů a seminářů pořádaných kolegy ze zahraničí.

Vzděláváme se

VZDĚLÁVÁME SE

Odborné přednášky, semináře, exkurze a mnoho dalšího. To vše Unie pomáhá organizovat nebo i sama zajišťuje. Studenti tak mají šanci proniknout hlouběji do problematiky, kterou studují a získat cennou výhodu.

Ale nejen to, Unie nemyslí jenom na farmaceuty.
Již několik let se věnuje osvětové činnosti v oboru zdravotnictví a tuto činnost hodlá nadále rozvíjet.

Bavíme se

BAVÍME SE

Ke studentskému životu neoddělitelně patří zábava. USF tradičně organizuje mnoho rozličných akcí určených k odreagování od náročného studia. Prakticky každá akce pořádaná farmaceuty je pořádána právě Unií studentů farmacie.

Každoročně je nejvýznamnější událostí Farmaceutický Ples, který si za léta své existence vydobyl místo v podvědomí studentů i vyučujících.

Zprávy

30.06.2017

EPSA AC 2017 Slovinsko

V týdnu od 17. do 23. dubna se konal jubilejní 40. ročník EPSA Annual Congress. Ve slovinském městě Krajnska Gora se sjelo na tři sta studentů farmacie z celé Evropy. Naše brněnská delegace samozřejmě nesměla chybět. Tématem celého kongresu bylo „Healthcare, an innovative approach".

15.02.2017

Hledáme pomocníky s organizací kongresu!

USF má tu čest letos na podzim organizovat druhý největší kongres pro studenty z celé Evropy - EPSA Autumn Assembly. Bude to velkolepé a máte jedinečnou příležitost se přidat k organizaci jako pomocníci!

07.10.2016

Nemocnice pro medvídky 16/17

Projekt Nemocnice pro medvídky už odstartoval i v tomto semestru. Termíny školek už jsou k dispozici a míst je spousta!

02.10.2016

Twinnet se Srbskem 2016

Venku je sychravo, zima se blíží, je čas někam vyrazit! 7.-13.11. nabízíme možnost vyjet do Srbska na výměnný pobyt alias Twinnet.

Nadcházející akce

4.5.2020 - 11.5.2020

Akce 1

5.5.2020 - 11.5.2020

Akce 4

VÍTÁNÍ PRVÁKŮ 2020
19.9.2020 - 4.5.2020

VÍTÁNÍ PRVÁKŮ 2020

Vítání prváků proběhne tradičně v areálu univerzity. Přihlašování v eShopu je již spuštěno, tak do toho! Těšíme se!

Náš tým

Prezident

e-mail: prezident@usf.cz
telefon: +420 773 334 365

Viceprezident pro vnější vztahy
Viceprezident pro zahraničí
Viceprezident pro vzdělávání
Viceprezident pro vnitřní vztahy
Viceprezident pro PR

Inzerce

Logo1 -

Logo2 -

Logo3 -

Logo 4 -

logo5 -

logo6 -

Kontakt

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
Palackého tř. 1946/1
612 42 Brno-Královo Pole

e-mail

usf@usf.cz